08.07.2011

Den 7. - směr Brno - domov!

Pátek byl ve znamení posledního cestování a vzhledem k tomu, že mělo být opět stejné počasí jako čtvrtek, tak jsem vyrazil tentokrát docela brzo. Bylo cca 8 když jsem vyjel - přeci jenom nemusel jsem balit stan a kompletní kolobku se vším, takže vyrazit byla otázka cca 5 min;) Cesta vedla přes Blučinu, Opatovice, Rajhradice a Rebešovice na cyklostezku k Olympii. A pak už to bylo v podstatě jenom Brno, kde jsem jel klasickou cestou okolo Gity a zadem po cyklostezce směrem do Obřan a Husovic domů. Chtěl jsem se ale ještě napít žluté limonády, kterou mají na konečné v Obřanech a tak jsem si to přeci jenom prodloužil ještě o pár km. Bohužel jsem zjistil, že tam otevírají až ve 2 odpoledne a tak jsem se vrátil s nepořízenou a s docela velkou žízní až domů...

Tam jsem opřel koloběžku o zábradlí na balkóně, sundal si boty, lehnul si a popíjel jsem v klidu a spokojenosti další litry vody, které mne tak chyběly:)))

A tím skončila moje první koloběžková dovolená a ikdyž jsem z ní přijel hodně unaven a nohy jsem měl mírně zničené, už teď jsem se těšil na dalších pár stovek km, ujetých na tom dvoutaktním černočerveném stroji;))

A stav tachometru k dnešnímu dni celkem 36,42km, čistý čas jízdy 2:01 a průměrná rychlost 18km/hod.

 
 
 
Ostatní