25.03.2012

Tak a je to...prvních 25km v kuse za sebou;)

Sice to nebylo mým záměrem, ale pokořil jsem si svých prvních jarních 25km v kuse a ještě k tomu přes kopečky. Sice to nebylo něco jako v Jeseníkách, ale na začátek a start mé fyzičky, výborná věc. Nevím jak na tom jsou ostatní, ale po té zimě to má asi každý podobně:)

Tentokrát to byla cesta přes Komín nahoru na konečnou, dále pak na letiště a směr Bystrc. Projel jsem Rozdrojovice, jel skrz lesy, táhnul jsem občas kolobku, kde se prostě nedalo odrážet a užíval si krásné jarní přírody a čerstvého vzduchu. Projížděl jsem se tentokrát po právé straně přehrady v kopcích a najednou se ocitl asi tak uprostřed na cyklostezce. Pak už v podstatě stačilo jenom sjet pár km dolů, správně se proplétat mezi lidma, kterých tedy všude bylo požehnaně, a dorazit na začátek přehrady. Následovali už pak jenom cesty směrem dolů a podél řeky...přeci jenom na první takovou větší projížďku to úplně stačilo. Takže jsem se nakonec projel jenom několikrát po cyklostezce z Jundrova k Anthroposu a zpátky. ... a tentokrát je to vše:)

Více opět zase na další projížďce nebo akci...a řekněme, že už mám nějaké vymyšlené;))

A pro ty, které zajímá stav tachometru - celkem 25,38 km, čas jízdy cca 1:40, maximální rychlost 49km/hod a průměrná rychlost 15,1km/hod.

 
 
 
Ostatní