29.04.2012

Kolem Brna - na kole a na kolobce

Zde toho není mnoho co popisovat v podstatě:) Jednoduše jsme se sebrali a vyrazili na okružní jízdu Brna. Cyklostezky, silnice, lesní cestičky...moc hezká projížďka z Komína, přes Jundrov, Žabovřesky, Pisárky, Černovice, Komárov a do Slatiny. Následně pak ze Slatiny přes Líšeň na Hády a pěkně dolů do Bílovic na zmrzlinový pohár:) A cílem pak byla restaurace Holiday v Komíně s výbornými žebry, kam jsme dorazili když jsme projeli Obřany, Husovice, Lesnou, Ponavu, Královo Pole a Žabovřesky.

Cesta jako taková byla na pohodu, jenom když jsem jel kolem AAA a pak skrz CT Park tak strašně foukal protivítr a to jsem si říkal, že mi to dělá někdo schválně - resp. skoro jsem se nehýbal z místa:) A pak ještě jedna taková extra záležitost a to vyšlápnout si kopec Hády...vždy jsem to bral z jiné strany ale i tahle strana a to po silnici, žádná sranda...:)

A ještě stav tachometru - celkem 47,71 km, čas jízdy cca 2:43:02 a průměrná rychlost 17,5 km/hod. Tentokrát jsem jel na mojí silniční...takže nemám maximálku.

 

Výškové profily cesty

 
2

Cesta okolo Brna

 

Taková malá skoro 50km objížďka Brna jenom kvůli tomu, aby se člověk najedl zmrzlinového poháru a žeber:)))
Cesta okolo Brna


 
 
 
 
Ostatní