Proběhlé akce

Co vám budu vyprávět...každý se ve svém životě účastní nějakých akcí, akciček a občas je pěkné se s nimi trochu podělit a to nejen s přáteli, ale i s cizími lidmi. Aspoň si můžou všichni udělat o mne takový malý obrázek a příště se třeba těchto akcí zůčastnit společně;) A jinak sem budu dávat minimálně reportáže z plánovaně proběhlých akcí, které jsou uvedeny v rubrice Akce.02.06.2012
Akce - Za moravským vínem I. aneb Jarda má narozeniny
Tak takové narozeniny by si mohl myslím přát pomalu každý...velmi vydařená akce, ujetých nádherných 150km, vypitých několik litrů výborného vína a v neposlední řadě, krásý čas strávený se super lidičkama:))
27.04.2012
Předčasní čarodějové a čarodějnice 2012
Kamarádka Pavlínka nás pozvala na takové malé předčasné čarodějnice...jj upálit nás chtěla:)
31.12.2011
Akce Jeseník III. - Kouty nad Desnou v zimě
Tentokrát místo koloběžky jsem na nohy nasadil běžky a vyrazil se podívat na místa, která jsem objevil na podzim - Kouty nad Desnou
28.09.2011
Cesta okolo Brna s bandou lidiček;)
Pavlína zavelela, svolala akci na kole a kolobce Brnem směrem do Bílovic a tak jsem se k nim přidal a užili jsme si trochu srandy a cestování;)
25.09.2011
Cesta s bratrem skrz Brno
Brácha přijel pomoci a vzhledem k tomu, že vše skončilo nějak dříve a nebylo co dělat, vydali jsme se na objížďku Brnem...
04.09.2011
Akce Jeseník II. - Červenohorské sedlo - Keprník - Šerák - Lipová
Po Bike parku v sobotu, jako kdyby mi to nestačilo, jsme vyrazili s Pavlem v neděli na malou projížďku...cesta byla jasná, relativně krátká a tak jsme chtěli být za cca hoďku a půl zpátky doma. Bohužel/bohudík - to byl pouze předpoklad...:)))
03.09.2011
Akce Jeseník II. - Kouty nad Desnou - Bike park
A po dřevě jsem se rozhodl vyrazit do Bike parku do Koutů nad Desnou...a musím říct, že to bylo jedno z velmi dobrých rozhodnutích...navíc naprosto adrenalinových!
03.09.2011
Akce Jeseník II. - opět pár stromů dole!
Pavel dal vědět v pátek 2.9., že se jde na dřevo a tak jsem vyrazil...a opět člověk vyřízenej až do mrtva...teda skoro:) Protože to co následovalo bylo ještě šílenější;)
27.08.2011
Povedený výlet okolo Dalešické přehrady
I přes teplotní rekordy posledních dnů a nepřízeň dalších drobných záležitostí, sem se rozhodl nakonec uskutečnit plánovaný výlet kolem Dalešické přehrady a zavítat do proslulého pivovaru.
12.08.2011
Akce Jeseník I. - dřevo!
Z původního plánu akce Jeseník I. zbylo pouze pár km sjezdu...ale na druhou stranu, bylo to super a i ten sjezd nebyl vůbec marný;)
|< < 1|2... > >|
 
 
Ostatní